Občianske združenie RC KLUB PREŠOV otvára v ABC Centre voľného času v Prešove nový a jedinečný krúžok , zameraný RC drift .

Krúžok bude pravidelne , každý týždeň 1 alebo 2x do týždňa (záleží podľa záujmu) . Dĺžka tréningového krúžku bude cca 2 hodinky (tiež to záleži podľa záujmu a okolností) Jazdiť sa bude na koberci .

Členské poplatky budu rozdelené do dvoch kategórií a to :

  • člen krúžku – variabilný poplatok
  • člen krúžku a klubu – variabilný poplatok + 5 Eur

Člen krúžku bude platiť iba mesačný poplatok ABC Centru , ktorý bude stanovený pri podávaní prihlášky. Tento poplatok je variabilný ,nakoľko záleží od veku budúceho člena , či je školopovinný alebo nie alebo či donesie tzv. “vzdelávací poukaz” . Predpokladáme však, že najnižší poplatok pri mladšom školopovinnom členovi , ktorý donesie vzdelávací poukaz bude cca 3 Eur , pri dospelom členovi cca 7 Eur . Tento poplatok je povinný.

Člen krúžku a klubu platí rovnako mesačný poplatok ABC Centru a platí pre neho všetko napísane vyššie ,avšak k tomuto poplatku bude pripočitaný ešte klubový poplatok 5 Eur. Člen krúžku a klubu bude mať , na rozdiel od člena krúžku, k dispozicii všetko vybavenie o.z. , bude mať zľavu zo štartovného (v budúcnosti pri preteku) ,bude môcť využívať klubový model a zároveň tento poplatok slúži na rozvoj klubu.

Budeme robiť všetko , čo bude v naších silách , aby úroveň krúžku bola čo najvyššie a aby si každý zajazdil do sýtosti, nabral nové skúsenosti a hlavne, aby bola zábava.

Nezáväznú prihlášku do klubu môžeš zaslať ešte dnes pomocou tohto formulára. Nie je to záväzná prihláška do krúžku, slúži iba na to, aby sme ťa vedeli skontaktovať, ak bude otvorený nábor :

Nezáväzná prihláška

Budeme sa na teba tešiť 🙂

P.S.: Podmienkou pre jazdenie je vlastný RC model na drift a vek minimálne 15 rokov ! V prípade zaujmu o kúpu samozrejme poskytneme poradenstvo a rady.

Zdieľať stránku medzi priateľov: