Podporte nás

Občianske združenie RC KLUB PREŠOV je financované najmä z vreciek zakladateľov a partnerov . Nestoja za nami žiadny oligarchovia ani veľké finančné skupiny.

Ak by každý , kto dôjde k tejto vete , prispel nášmu občianskemu združeniu aspoň 1 € , myslím si, že by sme spoločne dokázali viac.

Môžete nás podporiť akoukoľvek sumou na náš transparentný účet :

IBAN: SK6483300000002901424432

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Majiteľ účtu: RC KLUB PREŠOV

Názov účtu: RC KLUB PREŠOV

…nezabudnite pri platbe uviesť aj svoje meno alebo prezývku , aby sme vedeli komu sme vďační 🙂

Za každú pomoc a podporu ďakujeme !

Celý transparentný účet si môžete pozrieť tu: Zobraziť transparentný účet

Kam poputujú vaše peniaze a na čo slúžia a budú slúžiť občianskemu združeniu ?

Občianske združenie využíva financie na pokrytie základných potrieb k fungovaniu ako je napríklad nákup spotrebného materiálu napr. lepiace pásky, kobercové pásky , fixy atď. , ale aj rozvoj ako sú napríklad propagačné materiály, banner prípadne prenájom priestorov určených pre chod o.z.

Čo sa nikdy nebude financovať z darov venovaných občianskemu združeniu ?

Občianske združenie nebude nikdy financovať prácu zakladateľov teda ani cent nepôjde do súkromného vrecka. Všetky peniaze, ktoré o.z. dostane ostanú na transparentnom účte, resp. všetky výdavky spojené s chodom o.z. budú na ňom zobrazené a zdokladované. Nemusíte sa teda obávať, že nejaké peniaze skončia na úkor niekoho iného. To vám môžem zaručiť !

Ako pomôcť inak, než finančne ?

Peniaze nie sú všetko, ale všetko je za peniaze. Ak ste sa rozhodli nám pomôcť inak než finančne , prípadne nákupom konkrétnych vecí , napíšte nám email. Budeme vďační za akúkoľvek pomoc.

Ďakujeme za akúkoľvek pomoc !

Zdieľať stránku medzi priateľov: